Foilboardy

 
40700
4830014070048300

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • tambik Starboard Foil Slalom Starlite Kód: 724
  Starboard Foil Slalom Starlite

  Levnější varianta hydrofoilu pro slalomového plováku pro hydrofoil

  Slalom 71 Starlite

  Slalom 91 Starlite

  Slalom 81 Starlite

  Foilové boardy na slalom jsou určeny pro sportovní a závodní jezdce milující rychlost a jízdu na boční vítr. V tom je základní rozdíl proti foilům typu upwind/downwind, oproti kterým se liší ve tvaru, ale hlavně v pozici zadního foostrapu. U slalomového foilu je pozice zadní nohy blíže osy plováku, takže získáte větší kontrolu za bočního větru, avšak proti větru ztratíte trochu výkonu, protože zde se naopak hodí mít zadní nohu co nejdále podélné osy. 

  Board je ideální pro kombinaci s foily typu Race / Race Pro s velikostí předního křídla v rozmezí 550-900cm2 a délkou fuselage v rozsahu 95 - 115 cm. Platí, čím silnější vítr, tím kratší fuselage a tím menší přední křídlo.

  Na slalomovém plováku se lze i učit, ale na výuku je lepší použít board typu Freeride

   


  48 300 Kč
     
 • tambik starboard freeride foil starlite Kód: 715
  Starboard Freeride Foil Starlite

  Foilové boardy pro freeride jsou určeny pro začínající i sportovní jezdce a jízdu na boční vítr. Oproti závodním speciálům je plovák navržen s možností foostrapů blíže osy plováku. A v kombinaci se širokou špičkou bude board velice snadný a pohodlný. Foily mají výhodu, že není třeba mít mnoho velikostí. Proto jsou velikostii jen dvě. 

  Board je ideální pro kombinaci s foily typu Suprecruiser nebo Severne Red Wing pro začátečníky a freestylery, dále typu Freeride nebo GTR+. Pokud budete toužit po opravdu velké rychlosti, pak zvolíte rychlé foily typu GT, nebo Race foily. Každý typ foilu propůjčí plováku jiné vlastnosti i jinou rychlost.

  Na slalomovém plováku se také lze i učit, ale na výuku a běžnou freeride jízdu je lepší použít board typu Freeride. Pokud nemáte více zkušeností s foilem, pak se bude hodit jezdit pomaleji, protože při velmi rychlé jízdě se bez zkušeností nebudete cítit bezpečně. 


  40 700 Kč
     
  Značka: Starboard

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem