Tip Efekt lupa
  • 1 z 11
 

STARBOARD TIKHINE SUP 11´2 x 32 x 4,75 model 2021 -růžová barva

Neohodnoceno
 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ ŘADA NAFUKOVACÍCH PADDLEBOARDŮ ZNAČKY STARBOARD, pozor většinou je brzy vyprodaná!!!!

Luxusní nafukovací paddlebaord v exkluzivním designu světově známé paddlerky a zároveň umělecké designérky Sonni Honscheid. 

Tikhine je nejen nádherná, ale i velmi kvalitní varianta paddleboardu pro rekreační i trochu sportovnější pádlování nejen na klidném rybníku, jezeře i tekoucí řece. Já Tikhine osobně využívám i na závodech (hobby). Není potřeba se bát ani dovolené u moře a užít si tak i vlny. Jde o populární celosvětově známou značku STARBOARD, která si drží skvělé jméno na trhu s paddleboardy. 

Soni každoročně připravuje jedinečný design těchto modelů a mohu potvrdit, že ve skutečnosti jsou ještě krásnější, než na obrázku. Prostě tyhle paddlebaordy jsou opravdu mou srdeční variantou. Kloubí se zde jedinečný design s neuvěřitelnou kvalitou. Kdo zažije rozdíl Starboardu Tikhine od ostatních paddleboardů na vodě, má v hlavě v 90% jasno. Tyto lehké a kouzelné prkna jsou svými jízdními vlastnostmi vhodné pro běžné ježdění na našich vodách a zvládne je opravdu každý.

Tyto lehké desky jsou opatřeny ramenním popruhem, který vám umožňuje bez námahy nosit prkno k vodě a mít při tom volné obě ruce! Výhoda, kterou člověk ocení až v praxi. Bungee popruhy na přední části jsou dobré pro uložení vašich věcí při pádlování.

Paddleboardy STARBOARD jsou stabilní, mají dobrou rychlost a je velmi snadné se s nimi na vodě otáčet. Obrys prkna napomáhá i začátečníkovi pádlovat rovně a můžete tak na jedné straně pádlovat více záběry, což také přispívá ke komfortu pádlování, a dokonce zvyšuje celkovou rychlost.

 

Dostupnost Na dotaz
25 200 Kč / ks
   
Kód produktu 899
Značka Starboard
Kategorie Paddleboardy
 

Luxusní nafukovací paddleboard Starboard Tikhine je vyrobený nejmodernější svařovanou technologií 2.generace woven dropstitch materiálu s tkanou vnitřní vrstvou. Plovák je pletenými fusion dropstitch výrazně pevnější a odolnější. Tvar paddleboardu poskytuje skvělou stabilitu v kombinaci s velice slušnou rychlostí. Díky hranatějšímu tvaru zádě je otáčení neuvěřitelně snadné. Ideální pro jezdce až do 120 kg. Snížená tloušťka (výška paddleboardu) jen 12cm zajistí snížené těžiště paddlera a board je velmi lehce ovladatelný. Pádlování je díky sníženému těžišti velmi snadné a příjemné.

Paddleboard má 3 napevno přidělané finy. Trojice pevných fin je vyrobena z tvrzeného materiálu, kterým nevadí téměř nic. Neohnou se při transportu a jsou nerozbitné.

Paddleboard s širokým spektrem využití nejen pro jednotlivce, ale celé rodiny.

Výbava:

  • 2v1 pružný popruh na pravé straně paluby s úchytem na pádlo. Popruh nikde vlaje a během jízdy nevadí
  • Lehký leash
  • Pumpa je exkluzivní, oproti standardním dvoučinným pumpám funguje s výrazně menším odporem. Při pumpování se nenadřete.
  • Taška - batoh
  • Sada na lepení
  • Paddleboard

K paddleboardu je možné objednat designové karbonové pádlo. 

Ultralehká taška - batoh paddleboard využívá technologie "Rip Stop". Partnerem při výrobě Starboard batohu je "Waste2Wear" Tkanina, která je vyrobená z recyklovaných plastových lahví - ultra odolná RIPSTOP technologie zajistí pevnost. Krásný vzhled a pohodlné nošení na zádech je u Starboard samozřejmost. S taškou na kolečkách se skvěle cestuje třeba po letištní hale a s batohem na zádech se dostaneš pěšky kamkoli, kam nevede normální cesta. V tašce jistě zbyde prostor pro nejnutnější věci, které si s sebou k vodě chceš brát. 

Ekologie - Starboard pomáhá planetě:

  • Batoh je vyroben z asi 25ti recyklovaných plastových lahví 
  • Za každý vyrobený board je vysazen 1 mangrovy strom

při zakoupení paddleboardu u TAMBIK Zlín obdržíte kurz paddleboardingu na Štěrkovišti v Otrokovicích zdarma