Novinka Efekt lupa
  • 1 z 9
 

STARBOARD TIKHINE SUP 11,2 x 32 x 4,75 model 2021 -růžová i modrá barva

 

Je nejoblíbenější řada nafukovacích padleboardových prken značky STARBOARD a je brzy vyprodaná :-)

Objednávkou si nyní svůj paddleboard zamluvíte předem. Obdržíte  jej ihned po dodání do ČR. Pokud tedy zvažujete jeho koupi neváhejte a objednávejte. Design bude  úplně úžasný :-). Opět bude v nádherné růžové, nebo modré barvě. 

Díky nové technologii paddleboardy Starboard kloužou po vodní hladině úplně úžasně. Půdorys boardu poskytuje skvělou stabilitu v kombinaci s velice slušnou rychlostí. Díky hranatému tvaru zádě je otáčení neuvěřitelně snadné. Ideální pro lehčí jezdce do 100 kg. Plovák má 3 napevno přidělané finy, které jsou nerozbitné a neohnutelné (taky se hned neztratí, nebo nezapomenou při výletování doma :-) ).

Zažijte rozdíl Starboardu a ostatních značek ještě před vstupem do vody. Tyto lehké desky jsou opatřeny ramenním popruhem, který vám umožňuje bez námahy prkno nosit do vody, a to oběma rukama! Bungee popruhy na přední části jsou dobré pro uložení vašich věcí při pádlování.

Paddleboardy STARBOARD jsou stabilní, mají dobrou rychlost a je velmi snadné se s nimi na vodě otáčet. Obrys prkna napomáhá i začátečníkovi pádlovat rovně a můžete tak na jedné straně pádlovat více záběry, což také přispívá ke komfortu pádlování, a dokonce zvyšuje celkovou rychlost.

Exkluzivní nafukovací kolekce paddleboardu Starboard Tikhine (v designu světově nejlepší paddlerky a zároveň umělecké designérky Sonni Honscheid) je vyrobený nejmodernější svařovanou technologií 2.generace fusion dropstitch materiálu s tkanou vnitřní vrstvou. Plovák je díky pleteným fusion dropstitch výrazně pevnější a je i odolnější a lehčí. Po vodě skvěle klouže a vede směr. Díky snížené tloušťce na 12cm je těžiště paddleboardisty blízko vodní hladiny a paddleboard je stabilnější a výborně ovladatelný.

Dostupnost Na dotaz
25 200 Kč / ks
   
Kód produktu 501
Značka Starboard
Kategorie Paddleboardy
 

Barva: světle modrá, růžová

 

Součástí paddleboardu je:

- luxusní batoh, taška na kolečkách

- leash

- paddleboard

- pumpa na nafouknutí paddleboardu

 

 

jen skočte na palubu a začněte pádlovat

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.