Minerální tyčinka na obličej - AMAZINC!

 

Minerální tyčinka se zinkem je léty vyzkoušený malý zázrak surfařů, který chrání naši pokožku a zároveň je šetrný k životnímu prostředí.

Využití tyčinky, není zdaleka jen pro surfaře a paddleboardisty, ale také ji skvěle využijete na horách jako ochranu obličeje proti ostrému horskému sluníčku a velkému mrazu.

Ochranný filtr SPF50+ je ideální pro citlivou pleť (která se na slunci lehce spálí). SUNSTICK můžete mít v béžové, nebo bílé variantě, podle toho jakou barvou chcete zářit :-).

Díky kartonové tubě neznečistíš naši planetu dalšími plasty a také se její  pomocí, zinkový krém lépe nanáší na obličej. Nemusíš mít mastné ruce od krému, nedřeš písek po obličeji :-), nebo v zimě napatláš na obličej klidně v rukavicích. Jednoduše naneseš na obličej a užíváš si vodní, nebo sněhové radovánky. Tato minerální tyčinka funguje na bázi zinkového krému, který nanesete na obličej a funguje a chrání vaši pleť po celou dobu až do okamžiku setření. Díky jeho tuhosti je setření trochu složitější a tak si jej jen nesetřete při každém doteku obličeje, například při otírání nosu.

 

Dostupnost Na dotaz
380 Kč / ks
   
Kód produktu 638
Kategorie Příslušenství
 

Cílem Amazinc! projektu je vytvořit celou řadu produktů, které budou pouze přírodního rázu, nic víc a nic míň. Produkty, které budeme moci vyrábět a používat po dlouhé roky, bez vědomí, že zbytečně škodíme životnímu prostředí a vlastně celé planetě jako takové.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.