Další rok za námi

Další rok za námi, aneb nezdá se vám, že to nějak letí...
Čtvrtý rok od nápadu založit Tambik je ukončen.
Když mě napadlo, že mám psát nějaké shrnutí, blesklo mi hlavou, bože co já jen tam letos dám? Pak to začalo samo naskakovat, byl to rok zvláštní, pro někoho plný změn, pro někoho stejný jako ten přechozí. Někdo se cítil šťastný a někdo zklamaný a unavený. Já za Tambik mohu říct, že i přes všechna omezení jsme si vodu užívali plnými doušky, i když konec roku byl o velkém zvolnění tempa a hodně o práci a možná i posouvání vlastních limitů a hranic.
Při každém mém zaváhání, zda to co dělám, stojí opravdu za to, mi vrátíte obrovskou dávku energie a já jdu díky vám dál a snažím se zajistit vše co je v mých silách. Jsem moc ráda, že si to na vodě užívám s vámi a tohle je věc, kterou bych chtěla i nadále dělat na 100%. Prostě s vámi být, jen tak se občas nechat unášet proudem a někdy společně pořádně zamakat, abychom protáhli každý sval v těle. Stále se od vás něco učím, miluju naslouchat vašim životním příběhům. Každý z vás je osobitý, každý z nás má své kouzlo a všichni dohromady jsme jedna super parta, za tohle vám moc děkuju.
Děkuji Michalovi, že trpělivě přihlíží na všechny mé aktivity a pomáhá při každém mém prdlém nápadu. Na sto procent děkuji za ten nejlepší support na mém prvním extra závodu České Budějovice - Praha, vím, že bez něho bychom to s parťačkou Peťou měly o mnoho mnoho těžší. Děkujeme taky za skvělé zázemí na dvacetičtyřhodinovce, kde jsme si dokázali splnit svůj cíl roku 2021 a to ujet 100km za 24 hodin na nafukovačce. Velmi si toho vážím.
Děkuji Peti, že se mnou objíždí ty nejprdlejší závody a dělá mi super parťáka do nepohody. Naše první závody České Budějovice - Praha nikdy nezapomenu, vždy budu mít určité okamžiky před očima. Byl to strop i dno v jednom, nepopsatelný zážitek, radost, bolest, štěstí, prostě bylo to úžasné. Další společná ultra meta Neratovická 24hodinovka byla také pokořena s cílem 100km.
Děkuji svým nejbližším kamarádům, kteří se se mnou umí smát.
Děkuji Bobovi, Robertovi, Honzovi, Radimovi, Hynkovi, Michalovi a Michalovi a Sabince, Verči, Sofince, Pavle a Péti za pomoc s pořádáním mého prvního závodu Duatlon voda země.
Děkuji Patrikovi za dodávky prken a parádní spolupráci, z obyčejné spolupráce se myslím stalo skvělé přátelství.
Děkuji Staňce a Bobovi za obrovskou podporu, povzbuzení, obejmutí nejen na závodech a povzbuzení v těžších chvílích, děkuji za cenné rady na závody.
Děkuji Honzovi s Martinem za parádní spolupráci a dodávání paddleboardů v parádních časech.
Děkuji také kapitánu Michalovi za úžasnou a nezapomenutelnou plavbu po Řeckých ostrovech. Opět splnil můj sen a plavali jsme s želvami. Je to kouzelný pocit vidět želvičky v jejich vlastním světě, kdo zažil, jistě potvrdí.
Děkuji Fyzošům ze Zlína za skvělé opravy těla a doporučuji navštívit je a trochu se porovnat.
Moc děkuji za nová přátelství, která vznikají na vodě a propojují nás i v osobním životě.
Stejně jako loni jsem si myslela, že již snad úplně všichni lidé paddleboarding vyzkoušeli, našla se další spousta lidí, kteří kouzlo pádlování přišli za námi vyzkoušet poprvé. Je to úžasné a skvělé vidět staré i nové tváře jak na vodě tak i na zemi. Věřím, že spolupráce na Štěrkovišti v Otrokovicích bude pokračovat, že se budeme i nadále potkávat v naší půjčovně a při cvičení, které se stává více oblíbeným.
Jako vždy mám hlavu plnou dalších nápadů na další poprvé. Prosím držte nám pěsti ať se sny stanou skutečností.
Ahoj Petra a Michal