Projížďky na řece

Jako již velmi známe sporty jako například, fotbal a baseball …. I ty to sporty vznikaly postupně a mnoho lidí si myslelo něco o pobíhajících bláznech po hřišti. Stejným způsobem vzniká paddleboarding, jedná se o „nový“ sport, který hledá své příznivce a je jasné, že za několik let budeme zastánce tohoto sportu potkávat na každé vodní ploše. Ve světě je již paddleboarding velmi oblíbený a již i u nás má své zastánce, kteří se prohání s pádlem v ruce po řekách a rybnících.

Pojďte se i vy připojit a vyzkoušet tuto nádhernou sportovní aktivitu, kterou zvládne i nesportovec. Z naší nabídky paddleboardů značky Tambo, které jsou velmi stabilní, můžeme ze zkušeností říct, že jízdu opravdu zvládnete poměrně rychle. Podle lékařských studií jde o velmi účinnou aktivitu vedoucí k posílení svalových skupin, nejen na horní části těla, ale také perfektní zpevnění středu těla i dolních končetin. Vzhledem k aerobnímu zatížení dochází také k hubnutí. A jak rychle se při této aktivitě v krásné přírodě zbavíte napětí a stresu se nemusíme ani zmiňovat.

Pokud jste se již rozhodly nafukovací paddleboard pořídit, pomůžeme Vám s jeho výběrem. Nafukovací plovák má nespornou výhodu ve své skladnosti. Po vyfouknutí jej lehce složíme do přepravní tašky.

Stand up paddleboarding, jak se někdy také říká, si získal velkou popularitu nejen v přímořských státech. I u nás již můžeme vidět nadšené sportovce brázdit třeba Vltavu nebo jiné naše řeky. A proč tedy nevyzkoušet i vodní plochy na Moravě? Kolik sportů je vhodných pro celou rodinu?

Těšíme se na Vás ….Váš Tambik Zlín, s.r.o.