Můj příběh

Zdravím všechny nadšence

muj_tambikPaddleboard mě nadchnul na první pohled (svezeni). Po pár jízdách na klidné hladině i vlnách, po vyzkoušení cvičení na paddleboardu mi manžel k narozeninám pořídil mou „růžovku“ zamilovala jsem se a v tu chvíli se rozhodla, že růžovka nezůstane sama – na vánoce dostal paddleabord i manžel. V tuto chvíli bylo rozhodnuto. Budeme mít prodej a půjčování paddelboardů. Hlavním tématem budou vyjížďky a cvičení a prostě cokoli, co jde na paddelboardu dělat. A tak vznikl malý podnikatelský záměr. Zanedlouho vznikl Tambik Zlín s.r.o.. Hlavní úkol společnosti bude zábava a relaxace, jak pro jednotlivce, páry, party, nebo firmy. Nechceme se honit za výkonem a výsledky, pouze si všechno naplno užívat, pohyb i přírodu. Poznat nové tváře a nové části České republiky i zahraničí. Za Vaše tipy, poznámky a připomínky budeme vždy velmi rádi.

Než se rozhodnete si u nás nafukovací plovák koupit, nebo vyzkoušet tak se prosím seznamme. Jmenuji se Petra a společně s manželem Michalem jsme se do toho vrhli po hlavě. Popravdě, nevíme, co nás všechno čeká, ale o to je to větší výzva. Rozhodli jsme se pro značku TAMBO, do které jsme se zamilovali na první pohled (svezení). „Profi“ kluci z Prahy pro nás a za nás vytvořili něco báječného – jmenuje se to TAMBO – nafukovací plováky pro začátečníky i pokročilé. Na Paddelboardu značky TAMBO můžete sjíždět divokou řeku, nebo také obdivovat klidnou hladinku malé řeky, nebo si v klidu a pohodě zacvičit jógu uprostřed rybníčku.

Při pádlování na plováku se stojí a posilujeme tak všechny svaly těla. Je to tedy cvičení vhodné jako doplněk téměř ke všem sportům. Zapojíme nejen horní část těla, ale zpevníme hlavně střed těla a díky balancování také zapojíme dolní část těla. Paddleboard je sportovní aktivita vhodná nejen pro děti, mládež, sportovce, ale i lidi ve starším věku nebo s nadváhou. Projížďka i cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Projížďka je velmi klidná aktivita vhodná pro všechny věkové kategorie. Můžou se jí účastnit také děti, které mohou jako starší jet již samy, nebo malé ratolesti může vozit rodič. Nejedná se o nic náročného. Osoby, které se bojí, mohou na začátku zkusit pádlovat v sedu, kleče. Pádlování na paddleabordu opravdu zvládne každý. Při projížďce se můžeme na paddleabordu zkusit protáhnout a projížďku tak zpestřit.

Naopak pro sportovce může ráznější pádlování být vhodným doplňkem k parádnímu tréninku. Paddleboardingu se věnuje jako kondičnímu tréninku i mnoho cyklistů, fotbalistů, ale i rekreačních sportovců, kteří v něm objevili vášeň. Paddleboardu se věnuje i mnoho celebrit.