Paddleboardy

 
990
75000199075000

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem

   
 • láhev starboard tambik Kód: 838
  láhev s uchytem na manet na paddleboard - Starboard

  Nerezová láhev, kterou velmi jednoduše umístíte na úchyt, který nalepíte na svůj paddleboard. Láhev z prkna nespadne, uchycení je pomocí magnetu.


  990 Kč
     
 • 14727 9626 10060382 pumpa star pump 7 Kód: 823
  Elektrická pumpa na paddleboard Spinera černá/tyrkys

  ELEKTRICKÁ PUMPA NA PADDLEBOARD SPINERA ČERNÁ/TYRKYS

  Skladná a výkonná elektrická pumpa SPINERA je dobrou volbou pro všechny milovníky paddleboardu. Díky kompaktním rozměrům nezabírá moc místa, univerzální napájení na 12V z auto zapalovače zase zajistí, že budete moci pumpu použít všude, kam dojedete autem. Výhodou je možnost nastavení požadovaného tlaku až do 16 PSI. Jakmile je paddleboard nafoukán na potřebný tlak, kompresor se sám vypne.

  Vlastnosti:

  • Rozměry: 23,5x13x14 cm
  • Výkon: 70l/min, 110W, 
  • Maximální tlak: 16 PSI
  • LCD displej pro nastavení požadovaného tlaku
  • Automatická pojistka zajišťující vypnutí po dosažení požadovaného tlaku
  • Hadice součástí balení, zakončena koncovkou pro paddleboardy, délka hadice: 110 cm
  • Napájení z auto zapalovače, délka přívodního kabelu: 3 m

  1 750 Kč
     
 • 31044 pumpa aquadesign hp 2 Kód: 820
  Elektrická pumpa Aquadesing HP černá/modrá

  Pro milovníky paddleboardu máme skladnou a výkonnou elektrickou pumpu AQUADESIGN HP. Její výhodou jsou kompaktní rozměry, díky kterým nezabere tolik místa. Univerzální napájení 12V z autozapalovače zajišťují její variabilitu. Nastavitelnost tlaku je až do 20 PSI. Tato elektrická pumpa pro paddleboardy vám bude věrný společníkem, který nafouká požadovaný tlak a poté kompresor sám vypne.

  • Rozměry: 54.4 x 25 x 17 cm
  • Výkon: 70l/min, 110 W
  • Maximální tlak: 20 PSI
  • Automatická pojistka pro vypnutí po dosažení tlaku
  • Napájení z auto zapalovače
  • LCD indikace tlaku
  • Nafukování/vyfukování

  2 400 Kč
     
 •  
 • TAMBO CORE LADY 10'5''x32''x4.8'' 2021 růžovka TAMBIK Kód: 817
  TAMBO Core 10´5” Lady WOW nejen pro dámy - Růžovka

  "Můj první" paddleboard dostal zcela nový kabátek - nový design s agresivnější rybou, která už na první pohled naznačí, že se jedná o parádní (za mě nejpovedenější) kousek značky TAMBO.

  SUP má nový, tužší a o mnoho lehčí materiál. Nová řada paddleboardů Tambo WOW je lehčí cca o 1,5kg.

  TAMBO Core 10´5” Lady WOW je univerzální paddleboard v atraktivním dívčím designu vhodný nejen na začátky, nebo pro jízdu ve vlnách a na divoké vodě pro pokročilé jezdce. Úplně stejný kousek nabízíme i v klučičí variantě. Můžete mít tedy krásný pár :-). TAMBO Core 10´5" je nejprodávanější plovák naší nabídky.


  22 900 Kč
     
  Značka: Tambo
 • TAMBO SPLASH 8''x27''x4'' 2021 TAMBIK Kód: 811
  Tambo Splash 8"0 WOW novinka pro děti

  TAMBO SPLASH je novinkou pro děti na klidnou vodu a zkušené jezdce na vlny, osvědčený tvar, nízká váha, překvapivá tuhost i při tloušťce pouze 10 cm. To jsou hlavní přednosti plováku, které ocení vaše děti v běžném provozu a vy hlavně na vlnách.


  17 900 Kč
     
  Značka: Tambo
 • TAMBO CHIPPER 11''x29''x4.8'' 2021 Kód: 808
  CHIPPER

  NOVINOU SEZÓNY 2021 je paddleboard CHIPPER 11'0" x 29" tvarově příjemný, délkou neodrazující, rychlý a hbitý zároveň, na závodech spadá do kategorie hobby. Zdá se, že TAMBO pro nás vyrobilo bonbónek na trhu.

  Tambo CHIPPER spadá díky své velikosti a tvaru mezi kategorie touring a allround.

  Chipper 11'0" je rychlý jako touringové plováky s obratností allroudových paddleboardů.

  Díky své šířce není Chipper ideální paddleboard pro úplné začátečníky. Naopak je určen pro jezdce, kteří požadují od svého plováku rychlost a dostatečnou obratnost a stabilitu.

  Tento paddleboard je ideální na delší projížďku klidné hladině. Pokročilí jezdci se však nemusí bát vzít Chippera i do peřejí, neboť Chipper se v peřejích dokonce zrodil, původně jako závodní paddleboard pro Honzu Rotta na divokou vodu.

   


  23 900 Kč
     
  Značka: Tambo
 •  
 • tambik ZEN 2021 Starboard Kód: 784
  Starboard 12´6 x 30 x 6 Touring ZEN včetně pádla 2021

  Základní paddleboard vhodný především na delší projížďky nebo fitness jízdy. Jedná se kompromis pro toho, kdo chce jezdit fitness jízdy, ale nechce vynaložit větší částku peněz. V setu najdete paddleboard, batoh, pumpu a základní pádlo. Pro zlepšení pocitu z jízdy doporučuji časem vybrat lepší pádlo. Pádlo je 80% úspěchu dobré a kvalitní jízdy.

  Exkluzivní nafukovací paddleboard Starboard je vyrobený nejmodernější svařovanou technologií 2.generace woven dropstitch materiálu s tkanou vnitřní vrstvou. Plovák je oproti pleteným fusion dropstitch výrazně pevnější a je i odolnější a lehčí.

  Díky své délce po vodě skvěle klouže a vede krásně směr. Užší špička skvěle rozráží vodu a paralerní hrany ve střední části plováku umožní kolmé vedení pádla. Pádlování je velice příjemné a snadné. 

  Pokud budete chtít paddlebaord využít ke sjíždění řeky doporučuji vyměnit finu na kratší. Vhodný typ finy pro tyto účely je PH river.

  Fitness jízdy jsou vhodné pro formování postavy.

  22 900 Kč (–13 %)
  19 900 Kč
     
  Značka: Starboard
 • tambik ZEN 2021 Starboard Kód: 778
  Starboard 10´8 x 33 x 5.5 iGO ZEN včetně pádla 2021

  Perfektní paddleboard pro vaše začátky s paddleboardingem.

  Levnější, kvalitní varianta pro občasné rekreační pádlování na rybníku, řece i jezeře. S možností využití u moře na dovolené. Jde o populární celosvětově známou značku STARBOARD, která si drží skvělé jméno na trhu s paddleboardy. 

  Starboard ZEN je ideální pro všechny, kdo chtějí jeden paddleboard, který zvládne téměř vše. Současně s paddleboardem obdržíte perfektní tašku na kolečkách s možností změny na batoh, pádlo, pumpu, leash a opravnou sadu.

  Je vhodný pro jezdce do 120 kg, díky velikosti 10,8 se deska se otáčí rychleji než delší velikosti a má rychlejší skluz než kratší velikost, to vše v ultra stabilní šířce.

  Jedná se o ideální kompromis - cena - kvalita 

  DOPORUČUJI PRO RODINY S DĚTMI

  19 500 Kč (–5 %)
  18 500 Kč
     
  Značka: Starboard
 • starboard touring Tikhine 11,6 Kód: 739
  Starboard TOURING TIKHINE ve dvou délkách - růžový a modrý 2021

  Luxusní nafukovací paddlebaord v exkluzivním designu světově známé paddlerky a zároveň umělecké designérky Sonni Honscheid. 

  PADDLEBOARD TOURING TIKHINE pro vás máme ve dvou variantách:

  - 2021 Starboard 11'6" X 29" X 4.75" TOURING TIKHINE SUN - růžová

  2021 Starboard 12'6" X 30" X 4.75" TOURING TIKHINE WAVE - modrá

  Luxusní paddleboard je vhodný především na delší projížďky nebo fitness jízdy. Jedná se kompromis pro toho, kdo chce jezdit fitness jízdy a zkusit závody. V balení najdete batoh, pumpu, leash a opravnou sadu. Pádlo doporučuji dokoupit ve stejném designu, nejen, že jezdí téměř samo, ale také krásně vypadá. Pádlo je 80% úspěchu při zážitku z kvalitní jízdy.

  Tikhine TOURING díky své délce po vodě krásně klouže a jede rychleji. Užší špička skvěle rozráží vodu a paralerní hrany ve střední části plováku umožní kolmé vedení pádla. Díky úzké šířce lze pádlovat opravdu rychle a současně dobře drží směr. Paddleboard Touring Tikhine má vyvážený poměr mezi rychlostí, stabilitou a manévrovatelností. Pádlování je velice příjemné a snadné. Paddleboard má zesílený materiál oproti řadě ZEN. Pružný popruh usnadní přenášení paddleboardu k vodě a zanechá vám obě ruce volné. 


  25 200 Kč
     
  Značka: Starboard
 •  
 • 2021 Starboard Airline Tip Kód: 736
  Starboard Airline 2021

  Jde o nafukovací paddleboard, kterým budete konkurovat karbonovým speciálům. Jeho jízdní vlastnosti jsou dokonalé a jde o tzv. mazla na závody. V ČR se můžete s tímto prknem utkat na závodech v kategorii SPORT a porovnat tak své síly s ostatními jezdci. Jednoduše paddleboard dovezete kamkoli v batohu na zádech a nemusíte tak řešit složitější přepravu jako u karbonových speciálů.

  Starboard Airline je vhodný na sportovnější druh jízdy a fitness jízdy pro formování postavy. Na delší trať neznám lepší variantu.

  Nafukovací Starboard Allstar je board opatřený patentem Starboard, kdy na dně je vedeno předpínací lanko. Tím se výrazně zvýší již tak výborná tuhost boardu.
  Paddleboard je vyrobený nejmodernější svařovanou technologií 2.generace fusion dropstitch materiálu s tkanou vnitřní vrstvou.

  na výběr máme z těchto variant (dobře zvažte šířku a délku paddleboardu, s výběrem rádi pomůžeme, nebo zprostředkujeme poradu s top jezdci žebříčku v ČR)

  14´x 24,5" x 6"         33900kč

  14´x 26" x 6             33900kč

  14ˇx 28" x 6"           33900kč

   


  33 900 Kč
     
  Značka: Starboard
 • starboard tikhine modrý tambik Novinka Tip Kód: 695
  STARBOARD TIKHINE SUP 11´2 x 32 x 4,75 model 2021 - modrá barva

  NEJOBLÍBENĚJŠÍ ŘADA NAFUKOVACÍCH PADDLEBOARDŮ ZNAČKY STARBOARD, pozor většinou je brzy vyprodaná!!!!

  Luxusní nafukovací paddlebaord v exkluzivním designu světově známé paddlerky a zároveň umělecké designérky Sonni Honscheid. 

  Tikhine je nejen nádherná, ale i velmi kvalitní varianta paddleboardu pro rekreační i trochu sportovnější pádlování nejen na klidném rybníku, jezeře i tekoucí řece. Já Tikhine osobně využívám i na závodech (hobby). Není potřeba se bát ani dovolené u moře a užít si tak i vlny. Jde o populární celosvětově známou značku STARBOARD, která si drží skvělé jméno na trhu s paddleboardy. 

  Soni každoročně připravuje jedinečný design těchto modelů a mohu potvrdit, že ve skutečnosti jsou ještě krásnější, než na obrázku. Prostě tyhle paddlebaordy jsou opravdu mou srdeční variantou. Kloubí se zde jedinečný design s neuvěřitelnou kvalitou. Kdo zažije rozdíl Starboardu Tikhine od ostatních paddleboardů na vodě, má v hlavě v 90% jasno. Tyto lehké a kouzelné prkna jsou svými jízdními vlastnostmi vhodné pro běžné ježdění na našich vodách a zvládne je opravdu každý.

  Tyto lehké desky jsou opatřeny ramenním popruhem, který vám umožňuje bez námahy nosit prkno k vodě a mít při tom volné obě ruce! Výhoda, kterou člověk ocení až v praxi. Bungee popruhy na přední části jsou dobré pro uložení vašich věcí při pádlování.

  Paddleboardy STARBOARD jsou stabilní, mají dobrou rychlost a je velmi snadné se s nimi na vodě otáčet. Obrys prkna napomáhá i začátečníkovi pádlovat rovně a můžete tak na jedné straně pádlovat více záběry, což také přispívá ke komfortu pádlování, a dokonce zvyšuje celkovou rychlost.

  Exkluzivní nafukovací kolekce paddleboardu Starboard Tikhine (v designu světově nejlepší paddlerky a zároveň umělecké designérky Sonni Honscheid) je vyrobený nejmodernější svařovanou technologií 2.generace fusion dropstitch materiálu s tkanou vnitřní vrstvou. Plovák je díky pleteným fusion dropstitch výrazně pevnější a je i odolnější a lehčí. Po vodě skvěle klouže a vede směr. Díky snížené tloušťce na 12cm je těžiště paddleboardisty blízko vodní hladiny a paddleboard je stabilnější a výborně ovladatelný.


  25 200 Kč
     
  Značka: Starboard
 • Tambik Starboard tmavě modrý DELUXE 2021 Kód: 689
  2021 Starboard DELUXE

  Nafukovací jednokomorový paddleboard

  Univerzální SUP vhodný pro začátky a seznámení se s paddleboardingem jako sportem i volnočasovou zábavou.

  Tento model má neuvěřitelně rychlý tvar poskytující výbornou stabilitu. Hranatější tvar zádě umožňuje velice snadné otáčení. Ideální SUP pro lehčí jezdce do 100 kg.


  24 200 Kč
     
  Značka: Starboard
 •  
 • nafukovaci sup paddleboard tambo start 10'10 ECO (1) Kód: 611
  Paddleboard Tambo Start 10'0" ECO

  Univerzální SUP vhodný pro začátky a seznámení se s paddleboardingem jako sportem i volnočasovou zábavou. Díky délce jej lze používat jako vhodný plovák pro děti a drobnější jezdce.

  Konstrukce plováku je z kvalitního jednovrstvého ECO materiálu dropstitch. Tvar je navržen tak, aby měl plovák dostatečné vedení na hladké vodě, avšak byl stále obratný a stabilní.

  Příznivou cenu jsme pro vás udrželi příjemně nízkou díky vynechání veškerých doplňků, čímž jsme se mohli soustředit na to nejdůležitější, a to konstrukci a materiál nafukovacího plováku TAMBO 10‘0‘‘ START, na kterých se skutečně nijak nešetřilo.

  Plovák je vhodný spíše na klidnější vody, ale nemusíte se bát jej vytáhnout i na tekoucí vodu či moře.

  • Určen pro malé či lehké jezdce
  • Překvapí svou nízkou hmotností

  Plovák je osazen trojicí napevno uchycených fin, odpadá tak mnohdy zdlouhavá montáž před jízdou. Finy jsou vysoce odolné proti nárazu a v případě poškození je možné je nechat v odborném servisu vyměnit.


  14 900 Kč
     
 • starboard ZEN 11,2 Tambik Kód: 608
  Starboard 11´2 x 31 x 5,5 iGO ZEN komplet s pádlem 2021

  Perfektní paddleboard pro vaše začátky s paddleboardingem.

  Levnější, kvalitní varianta pro občasné rekreační pádlování na rybníku, řece i jezeře. S možností využití u moře na dovolené. Jde o populární celosvětově známou značku STARBOARD, která si drží skvělé jméno na trhu s paddleboardy. 

  Starboard ZEN je ideální pro všechny, kdo chtějí jeden paddleboard, který zvládne téměř vše. Současně s paddleboardem obdržíte perfektní tašku na kolečkách s možností změny na batoh, pádlo, pumpu, leash a opravnou sadu.

  Je vhodný pro jezdce do 120 kg, díky velikosti 11,2 se deska stále dobře otáčí  a díky delší velikosti a má rychlejší skluz než kratší velikost, to vše stále v ultra stabilní šířce.

  Jedná se o ideální kompromis - cena - kvalita 

  DOPORUČUJI 

  20 900 Kč (–11 %)
  18 500 Kč
     
  Značka: Starboard
 • Tambik Starbaord růžový 2021 Novinka Tip Kód: 899
  STARBOARD TIKHINE SUP 11´2 x 32 x 4,75 model 2021 -růžová barva

  NEJOBLÍBENĚJŠÍ ŘADA NAFUKOVACÍCH PADDLEBOARDŮ ZNAČKY STARBOARD, pozor většinou je brzy vyprodaná!!!!

  Luxusní nafukovací paddlebaord v exkluzivním designu světově známé paddlerky a zároveň umělecké designérky Sonni Honscheid. 

  Tikhine je nejen nádherná, ale i velmi kvalitní varianta paddleboardu pro rekreační i trochu sportovnější pádlování nejen na klidném rybníku, jezeře i tekoucí řece. Já Tikhine osobně využívám i na závodech (hobby). Není potřeba se bát ani dovolené u moře a užít si tak i vlny. Jde o populární celosvětově známou značku STARBOARD, která si drží skvělé jméno na trhu s paddleboardy. 

  Soni každoročně připravuje jedinečný design těchto modelů a mohu potvrdit, že ve skutečnosti jsou ještě krásnější, než na obrázku. Prostě tyhle paddlebaordy jsou opravdu mou srdeční variantou. Kloubí se zde jedinečný design s neuvěřitelnou kvalitou. Kdo zažije rozdíl Starboardu Tikhine od ostatních paddleboardů na vodě, má v hlavě v 90% jasno. Tyto lehké a kouzelné prkna jsou svými jízdními vlastnostmi vhodné pro běžné ježdění na našich vodách a zvládne je opravdu každý.

  Tyto lehké desky jsou opatřeny ramenním popruhem, který vám umožňuje bez námahy nosit prkno k vodě a mít při tom volné obě ruce! Výhoda, kterou člověk ocení až v praxi. Bungee popruhy na přední části jsou dobré pro uložení vašich věcí při pádlování.

  Paddleboardy STARBOARD jsou stabilní, mají dobrou rychlost a je velmi snadné se s nimi na vodě otáčet. Obrys prkna napomáhá i začátečníkovi pádlovat rovně a můžete tak na jedné straně pádlovat více záběry, což také přispívá ke komfortu pádlování, a dokonce zvyšuje celkovou rychlost.

   


  25 200 Kč
     
  Značka: Starboard
 •  
 • model 2019Nafukovací iSUP paddleboard SUP plovák TAMBO 14x275 RACE Kód: 408
  Nafukovací SUP – paddleboard TAMBO RACE 14’0″ x 27,5″ 2019

  Nafukovací paddleboard dlouhý 425 cm, s výtlakem 292 l a nosností 120 kg

  Závodní paddleboard, který je díky širší konstrukci určen především pro hobby závodníky.

  Konstrukce plováku je dvouvrstvá ESD s laminací (nazývána též MSL, případně FUSION) se základní konstrukcí z kvalitního materiálu dropstitch, doplněna o pruh karbonové výztuhy ICT, plovák má tedy maximální tuhost i odolnost. Doplnění o materiál ICT umožňuje snížit tloušťku, která je u tohoto typu 4,8´´ (12 cm). Díky tomu má jezdec níž těžiště a jízdní pozice je stabilnější. Tvar je navržen pro maximální rychlost. Vhodný pro rychlostní závody ve sprintu i maratonu na hladké vodě. Zkušenější jezdci ho mohou použít i pro sjíždění řek nižší obtížnosti. Pro toto využití se doporučuje použití kratších fin. Plovák je extrémně rychlý, výborně drží směr, snadno proráží vlny.

  Za sezonu 2018 získali jezdci na plovácích TAMBO mnoho cenných kovů.


  33 000 Kč
     
  Značka: Tambo
 • Start Doprava zdarma Kód: 311
  TAMBO START 10´10" ECO 2019

  startovací paddleboard pro nejširší okruh uživatelů


  15 900 Kč
     
 • 11'3'' windsup Doprava zdarma Kód: 310
  TAMBO WINDSUP 11'3" ESD 2019

  K paddleboardu jde připnout plachta - oplachtění.
  Balení obsahuje:

  • paddleboard
  • pumpu
  • tašku - vak

  24 900 Kč
     
 •  
 • 11'3'' ESD Doprava zdarma Kód: 309
  TAMBO CORE 11'3" ESD 2019

  Nafukovací paddleboard pro těžší jezdce, vhodný pro začátečníka i na divokou řeku pro pokročilé jezdce.
  Balení obsahuje:

  • paddleboard
  • pumpu
  • tašku - vak

  23 900 Kč
     
 • 9'7'' ESD Kód: 307
  TAMBO CORE 9´7" ESD 2019

  Nafukovací paddleboard vhodný pro začátky a spíše lehčí jezdce.
  Balení obsahuje:

  • paddleboard
  • pumpu
  • tašku - vak

  21 500 Kč
     
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.