Závody Praha 05/2019

Ahoj paddleboardisti

tento víkend proběhly paddleboardové závody v Praze. I přes počáteční nepřízeň počasí jsme se společně s klubem "želvy na Tambíku ze Zlína" vydaly na výlet do Prahy. Pojaly jsme to opět velkolepě a užívaly každou minutu.

A jak to všechno probíhalo?

No, protože jsme trochu víc večer tancovali, tak jsme ráno stíhaly registraci s odřenýma ušima :-). Zaparkovat auto před již plnými Žlutými lázněmi byl další oříšek, ale nebyly bychom to my, kdybychom to nezvládly. Teď už jen zbývalo paddleboardy nafoukat, šupnout do sportovního a vydat se na START.

START  jsme stihly tak tak :-)  a přes upozorňování organizátora (rozuměj řvaní do megafonu ať si pohneme) jsme se s úsměvem od ucha k uchu dopravily na startovní čáru. Výstřel..... pustím ještě kluky s karbonovým prknem a dávám se do pádlování. Jejda, nezapla jsem si aplikaci - takže zastavit, zapnout a znovu se rozjíždím. Zjištění po pár metrech, že jsem téměř na chvostu mne pobavilo ještě víc :-) s pokřikem Lucííííí pojeď jsem poprvé pořádně zabrala a nasadila tzv. tempo "FRETKA" jak mi bylo potom řečeno. Celou dobu jsem se usmívala od ucha k uchu a pádlovala jako ďas. Postupně se mi podařilo několik lidiček předjet a další dojíždět. Otočka za pilířem druhého mostu, ufff už jsem v polovině, vidím Lucku a ječím "Lucíííí pojeeeeď už jen kousek". Lucky odpověď už slyším za svými zády a chlámu se ještě víc (prý ...budeš mě masírovat celou noc). Dala bych si něco na pití, no ale holka šikovná jsem si vzala šroubovací láhev, no nic, už žádné zdržování, už jen kousek a bude to. Uklidňuju se a nejraději bych tu Vltavu vypila celou. Holky, které nás podporovaly z paddleboardu, na nás u Náplavky volaly povzbuzující hesla (díky Simi a Kači, moc mi to pomohlo). Za další povzbuzování paní fotografky a kluků na záchranné lodi moc děkuji. Chlapi přede mnou jsem nedojela. Po dojezdu do CÍLE jsme si s Luckou udělaly fotečky :-) a šly na kafe.

Vyhlášení výsledků bylo obří překvapení. S Růžovkou jsme to zvládly na jedničku. Poprvé v životě jsem měla první místo a ještě k tomu v závodech na paddleboardu (moje "růžovka" je božíííííí). Jsem moc a moc šťastná. Lucinka dojela na krásném čtvrtém místě(moc gratuluji) a tak "želvy na Tambiku ze Zlína" mohly slavit. Šampaňské jsme práskly hned po vyhlášení a užívaly i sluníčko, které na pár chvil vykouklo mezi mraky.

Luci děkuji že se mnou tyhle mé praštěné nápady sdílíš již léta..
Holkám děkuji za luxusní dámskou jízdu a těším se na další akce.
Tímto také děkujeme "Karlovi" za půjčení kvartýru :-)

pokud jsi pohodář-"ka" tak se přidej a pojeď si s námi užít nějakou další akci

Pítrs a její "růžovka"