Proč značka Tambo?

Proč jsme si vybrali právě značku TAMBO?

Protože má České zázemí a protože ho vymysleli kluci z Prahy - Patrik Hrdina a Honza Rott .....a protože je perfektní.

Na Zlínsko jsme pro Vás přivezli vysoce kvalitní plováky, které jsou odolné, stabilní, rychlé a přitom cenově dostupné.

Pokud přijdete vyzkoušet, určitě samy posoudíte, že se jede lépe na plováku, na kterém není třeba spousty námahy při pádlování, a přitom se nemusíte při každém záběru obávat pádu do vody. Právě takové plováky pro Vás máme pod značkou TAMBO.

Tyto plováky si vybrali jako závodní zbraně i mistři Evropy – Lofer 2016 Honza Rott a Iva Dundová.

Naším zaměřením jsou především paddleboardy pro každého. Paddleboardy vhodné jak pro začátečníky na hladké vodě, tak pro profíky na vlnách nebo divoké vodě. Výbornou klouzavost a stabilitu dosahujeme jedinečným tvarem s dostatečnou šířkou, správným průhybem, nízkou hmotností a tuhou konstrukcí. Naše paddleboardy lehce kloužou po hladině, jízda s nimi je snadnější, tedy i rychlejší a zábavnější.

Pro konstrukci našich SUP paddleboardů používáme ´´dropstitch´´ materiál nejnovější generace ESD a nejvyšší kvality. Díky tomu lze plováky nafukovat až na 25 PSI, přičemž dostatečný a námi doporučený tlak je 18-20 PSI. Dropstitch je vnitřní nosná konstrukce plováku, která se sestává z tisíců vláken propojující palubu a dno. Každé vlákno má svojí pozici a nosnou funkci. Zvolili jsme tyto konstrukce: ECO, ESD.

Jsme si jisti, že při výběru paddleboardu hraje nemalou roli vzhled. Dámy a dívky se mohou těšit na růžový model TAMBO. Je naprosto úžasný a na vodě jede bez chybičky. Zamilovala jsem si ho na první pohled.

Model boardu na jógu je z tradiční dvou-vrstvé konstrukce a všechny jezdkyně si je takto oblíbily. Navíc má překrásný design.

Přijďte si paddleboard za námi vyzkoušet.